inegöl mobilya Ana Sayfa / Kayıt Ol / Giriş Yap

Neden İnegöl Mobilyası

Neden İnegöl Mobilya

İnegölde yaklaşık 2000 civar üretici ve 500 + üzeri mobilya mağazası bulunmakta ve hal böyle olunca ham madde tedariği ve kalifiye çalışan bulma konusunda inegöl mobilya firmaları hiç bir sıkıntı yaşamamakta ve bütün enerjilerini mobilya üretmeye ve pazarlama faaliyetlerine harcayabilmektedirler. İnegölde byüklü ve küçüklü olmak üzere 1000+ modüler mobilya, ahşap mobilya, yatak odası, yemek odası, genç odası,  aksesuar, tv ünitesi gibi ürünler üreten mobilyacılar bulunmaktadır. irili ufaklıdan kastedilen ise genelde en küçüğü 5  ila 10 arasında çalışanı olan ve büyük çoğunluğunun kobi sınıfına girdiği işletmeler.

Koltuk Almak İstiyorsanız İnegöle bekleriz

800+ kayıtlı koltuk üreticisi olan inegöl, koltuk üretiminde de  mobilyayı aratmamaktadır. Birbirinden farklı ve özel tasarım koltuk takımı modelleri için inegöl vazgeçilmez adresiniz olmaya aday. 60+ ülkeye koltuk ve mobilya satan inegöl, türkiye pazarında ve global pazarda adından sıkça söz ettirmektedir.

Peki Neden İnegöl Mobilyam ?

inegöl mobilyam 2013 yılından bu yana online inegöl mobilya mağazası olarak, E-Ticaret  ve 1999 dan günümüze üretim tecribesi ile en iyi, en KALİTELİ koltuk ve mobilya takımlarını müşterilerine sunmaktadır.

Önceliklerimiz

  • Kaliteli Ürün
  • Mutlu Müşteri
  • Uluslar arası standartlarda üretim