inegöl mobilya Ana Sayfa / Kayıt Ol / Giriş Yap

İnegöl Mobilya Firmaları

İnegöl'ün Mobilya ve Koltuk Firmaları

Bursa'nın en büyük ilçelerinden olan inegöl'de mobilya, koltuk ve ev dekorasyon kategorilerinde türkiyenin en iyi ve en büyük mobilya üreticileri yanısı sıra bir çok kobi niteliğinde de işletme üretim yapmaktadır. Tümkiye ve uluslar arası pazarı hedefleyen İnegöl Mobilya Firmları  yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, köşe koltuk takımı, genç odası, bebek odası, salon mobilyaları, yaşam odaları yanısıra sehpa, dresuar, portmanto, vestiyer,  çalışma masası,  ofis mobilyası, ofis koltuğu, cafe koltuğu, cafe sandalyesi, cafe masası gibi kurumsal dekorasyon ve ev dekorasyon ürünleri üretmektedir.

Yüzlerce Firma Binlerce Ürün İnegöl'de

Geniş ürün yelpazesine sahip inegöl mobilya Firmaları  genelde modüler ve ahşap mobilya üretimi olarak ikiye ayrılır:

Moduler yani suntalam ürünler üreten mobilya firmaları genelde boya gerektiren yada ahşap ürünler üretmezken, Ahşağ Mobilya üretimi yapan mobilya firmaları ise sadece boyalı, ahşap, lake ve mdf ürünler üretmektedir. Yani inegöl'ü Bir E-Ticaret Sitesi gibi düşünürseniz her kategorideki ürünün üreticisi farklıdır ki bu durum koltuk takımı modellerinde de Geçerli. Classıc koltuk üretimi yapan bir koltuk firması kesinlikle ekonomik köşe koltuk üretimi, Modern koltuk üretimi yapan bir koltuk firması klasik koltuk, Chester koltuk üretimi yapan bir firma ise ekonomik koltuk üretimi yapmamaktadır.

Fakat Her ürün grubu için Farklı Bir Firma Mutlaka Var inegöl sandalye yada sadece puf veya sadece çeyiz sandığı veya sadece tv ünitesi hatta sadece sehpa üretimi yapan firma bulabilmek mümkün.

Modef 2018 İnegöl Mobilya Fuarına Katılan Mobilya Firmaları


inegöl mobilya fuar firmalarıKatılımcıların Daha detaylı listesine http://modef.com.tr/ den ulaşabilirsiniz.

Diğer inegöl mobilyacıları listesine ise http://www.inmob.org.tr/ İnegöl mobilyacılar odasının sitesinden ulaşabilirsiniz.

Mobilya İnegölden Alınır